Aktualności

EVENT FIRMOWY w oryginalnej oprawie

Fiesta Catering00208

Dlaczego z Nami to możliwe? A dlaczego nie?
Jesteśmy profesjonalnym, zgranym zespołem młodych i energicznych ludzi, angażujemy się w 300% podczas dużych realizacji. Każda impreza to dla nas wyzwanie i okazja do kulinarnej kreatywności. Elastycznie i odważnie podejście do współpracy, pozwala wypracować ciekawy i oryginalny efekt wydarzenia. Tak oceniają nas firmy i agencje eventowe, z którymi dotychczas współpracowaliśmy.
Czujemy się w pełni odpowiedzialni i zaangażowani w realizację eventu, dlatego warto z nami współpracować.

Fiesta Catering to przede wszystkim zorganizowany i zaangażowany zespół.
Zajmujemy się całością usługi cateringowej. Pomagamy dobrać odpowiednie menu do scenariusza całego wydarzenia, zapewniamy meble wraz z tematyczną aranżacją i dekoracją stołów nawiązującą do charakteru imprezy. Estetyka i dokładność są stałym elementem naszej pracy, zarówno w kuchni jak też podczas realizacji. Podczas całej imprezy czuwają osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg wszystkich atrakcji. Doświadczenie i umiejętności najlepiej się przydają w sytuacjach stresujących lub jak pojawi się jakiś problem. Szybka reakcja, to pewna skuteczność i zabawa trwa dalej.

Kulinarne atrakcje.
Goście eventu sami mogą coś przygotować lub zobaczyć jak robią to inni. Super dodatek do każdej imprezy w postaci stacji Live cooking, stacji sous vide lub street food. To fajna zabawa i doskonała atrakcja dla uczestników wydarzenia. Taka impreza na pewno zostanie dłużej w pamięci.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu