Aktualności

Fiesta Catering w 2016 roku!

kreatyw-media_062

2016 rok dla Fiesty Catering obfitował w liczne usługi cateringowe. Łącznie zrobiliśmy 250 imprez, obsługując 27 000 uczestników. Szczególnie wyróżniał się pod tym względem czerwiec, kiedy z sukcesem zrealizowaliśmy 64 usługi.

Na szczególną uwagę zasługują 2 realizacje przeprowadzone w minionym roku. We wrześniu 2016 roku Fiesta Catering przygotowała kompleksową realizację cateringową na Torwarze w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 2500 osób. Za organizację konferencji odpowiedzialna była Agencja RIVAL, klientem finalnym była natomiast firma AVON Polska.

W ramach usługi cateringowej zaserwowaliśmy przerwy kawowe z deserami, zimne przekąski i sałatki oraz lunche w formie bufetów. Dodatkowo podczas całego czasu wydarzenia goście mogli korzystać z open baru- do ich dyspozycji były wina białe i czerwone.

Zadbaliśmy o kompleksową oprawę cateringową całego wydarzenia. Oprócz specjalnie dobranego menu zadbaliśmy o sprawną logistykę całej konferencji- zapewniliśmy dogodne rozstawienie stołów koktajlowych, aby uczestnicy konferencji swobodnie mogli korzystać z bufetów i cieszyć się smacznym jedzeniem.

Pod koniec kwietnia Fiesta Catering przygotowała kompleksową realizację cateringową na Zamku na Hradczanach w Pradze. Za organizację tego eventu odpowiedzialna była Agencja *Bespoke. Podczas dwudniowej konferencji udział wzięło łącznie ponad 1100 osób. Podczas całego wydarzenia do dyspozycji Gości były przerwy kawowe z deserami, zimne przekąski i sałatki oraz lunche. Dodatkowo przygotowaliśmy kolację z serwowaną przekąską oraz zainstalowaliśmy dwie stacje kulinarne, gdzie kucharze na oczach Gości przyrządzali i serwowali m. in. dania kuchni czeskiej.

Ze względu na miejsce wykonywanej usługi- Zamek na Hradczanach, który obecnie pełni funkcję siedziby Prezydenta Czech, dużym wyzwaniem było zapewnienie zaplecza logistycznego. Łącznie korzystaliśmy z 19 ciężarówek, którymi przetransportowaliśmy niezbędny sprzęt, wyposażenie oraz posiłki.

Źródłem powodzenia pomyślnego wykonania realizacji dla takiej liczby osób jest doświadczenie Fiesty Catering. Nasza Firma od przeszło 13 lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi cateringowe. Sprawdzeni kucharze, kelnerzy oraz profesjonalne doradztwo to najważniejsze cechy, które Nas wyróżniające . Bardzo ważnym elementem rozwoju Firmy jest śledzenie pojawiających się trendów zarówno kulinarnych, aranżacji wnętrz jak też podążanie za zainteresowaniami
i oczekiwaniami Klientów.

kreatyw-media_071

IMG_3944

IMG_3931

IMG_3912

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu