Aktualności

NOWE OŚWIETLENIE na bufetach i stołach

IMG_9693

Wraz z nowym rokiem wprowadzamy duże zmiany w wyglądzie bufetów i stołów zasiadanych. Światło LED tworzy zupełnie nowy, niepowtarzalny design.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza o branży eventowej, wpłynęły na decyzję o wprowadzeniu z początkiem roku zupełnie nowych rozwiązań w obszarze estetyki i wyglądu bufetu, polegające na wykorzystaniu efektów świetlnych.

Nowa linia oświetlenia LED

Została przygotowana na specjalne zamówienie FIESTA Catering w jednej z duńskich firm. Jest to produkt bardzo oszczędny w formie i zużyciu energii. Źródło emisji światła zajmuje stosunkowo mało miejsca a jednocześnie bardzo podnosi aspekt wizualny przestrzeni cateringowej. Koordynator usługi podczas trwania eventu, może dowolnie moderować kolorem i natężeniem oświetlenia w zależności od potrzeb.

Mocniejszy efekt wizualny

Efektem zastosowania tego typu podświetleń, jest atrakcyjny i nowatorski sposób ekspozycji menu na bufecie oraz większa elegancja i nowoczesność w wyglądzie okrągłych stołów zasiadanych i stolików koktajlowych, szczególnie podczas wieczornych eventów. Dekoracje, stają się wówczas integralną częścią oświetlenia całej sali i zdecydowanie podkreślają charakter wizualny imprezy.

Aby zrobić kalkulację oferty cateringowej, prosimy o bezpośredni kontakt z działem sprzedaży: sprzedaz@fiesta.com.pl

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu