Aktualności

Film EVEREST, tematyczna aranżacja cateringu

IMGM0294

Catering na eventy to nie tylko menu, smak i jakość prezentowanych dań, to także aranżacja dopasowana ściśle do tematyki wydarzenia.

Do czego jest nam potrzebna aranżacja podczas realizacji cateringowych?

Generalnie mówi się, że to smak jedzenia jest najważniejszy i to on decyduje o wyborze określonego menu. To stwierdzenie jest niewątpliwie prawdziwe, ale tylko w kilku procentach. Mamy jeszcze cztery pozostałe zmysły: wzrok, węch, dotyk i słuch, które aranżacja ma na celu pobudzić i wykorzystać podczas prezentacji oferty cateringowej. Werbalizacja smaku jest dość trudnym zadaniem, ale najważniejsze jest trafne wykorzystanie inspiracji.

Jako firma cateringowa, staramy się bardzo wnikać w każde zapytanie, aby trafnie dopasować naszą ofertę do tematyki wydarzenia. W sposób partnerski i odpowiedzialny prezentujemy pewne możliwości kreacyjne, które naszym zdaniem mogą bardzo dobrze wpisać się w tematykę imprezy i jeszcze bardziej uatrakcyjnić w oczach gości.

Rodzaj i dekoracja jedzenia, dopasowane karty menu czy też kelner w charakterystycznym stroju, to tylko kilka propozycji. Jednym z przykładów takiej kreacji, która realnie została wykorzystana podczas spotkania dla 400 gości, były dymiące tace noszone przez kelnerów podczas premiery filmu EVEREST. Kelnerzy w szelkach kolorystycznie dobranych do barwy logotypu Cinema, suchy lód imitujący mgłę, jaka wysoko w górach króluje, te drobne akcenty wprowadziły uczestników imprezy w atmosferę tajemniczości i tematykę filmu.

Jakość produktu, jaki oferuje nasz szef kuchni to jedno, ale jego dekoracja, sposób zaaranżowania całej usługi i podania jedzenia podczas eventu to coś zupełnie innego. Jako zespół FIESTA Catering, dokładamy wszelkich starań, aby jedno szło w parze z drugim. Ciągłe podwyższanie estetyki bufetów, szukanie nowych i oryginalnych rozwiązań, śledzenie trendów rynkowych, to wszystko ma niewątpliwy wpływ na pobudzenie naszej kreatywności i prezentowanie jej w ofercie cateringowej.

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu