Aktualności

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

festiwal_fiesta800x600

FIESTA Catering po raz pierwszy na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań jako sponsor cateringu i jako wystawca. Zapraszamy, STOISKO D9.

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań to niezwykłe wydarzenie, które zapisało się już na stałe w kalendarzu targowym wielu osób związanych z marketingiem, reklamą, zakupami a w tym roku dodatkowo osób związanych z eventami. Wystawcami będą firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: od importerów i producentów artykułów i gadżetów reklamowych, producentów POS, opakowań i drukarń, po dostawców mediów.

Organizator ma bardzo dużą świadomość jak ważna w biznesie jest jakość zawieranych kontaktów, dlatego nasze drogi spotkały się i zaprocentowały obopólną współpracą podczas tegorocznego wydarzenia. My także dbamy nie tylko o jakość usług, ale też o partnerstwo w relacjach, stąd bardzo bliskie jest nam takie podejście. Jako firma cateringowa będziemy obsługiwać specjalną strefę VIP, w której będzie klimat i atmosfera do rozmów branżowych. Dodatkowo będziemy realizować całą usługę cateringową podczas wieczornego spotkania wystawców.

Wchodząc w nowy obszar rynku jakim jest branża drukarska i opakowaniowa, liczymy na spotkanie ze specjalistami z obszaru marketingu i agencji reklamowych w dość nietypowy jak na firmę cateringową sposób.

 

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu