Aktualności

PODŚWIETLANE BUFETY – w industrialnym klimacie

IMGL4795

Planowanie i skuteczna komunikacja, to codzienność w pracy naszego zespołu doradców sprzedażowych. Dzięki dużemu zaangażowaniu i wymianie wszystkich niezbędnych informacji z organizatorem wydarzenia, udaje się bardzo płynnie połączyć usługę cateringową z klimatem i celem każdej imprezy. Ostatnia nasza realizacja dla 1200 osób w klubie SPACE, jest tego najlepszym przykładem.

Industrialne wnętrze klubu, elementy metalowych konstrukcji i wysokie sufity, wymagały aranżacji przyciągającej uwagę uczestników wydarzenia na miejsce, gdzie został przygotowany posiłek. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, część stołów bufetowych – zaopatrzonych w białe obrusy – została w całości podświetlona. Dla utrzymania równowagi kolorystycznej, kilka stołów pozostało bez oświetlenia, ale w odpowiedniej tonacji kolorystycznej, pasującej do całego wnętrza – szare obrusy. Górna część bufetów, była doskonale widoczna pod wiszącymi nisko żyrandolami i lampami, więc nie było potrzeby używać dodatkowych efektów świetlnych. Dzięki dużym lustrom wiszącym na ścianach, jedzenie zyskało dodatkowy efekt wizualny, mieniąc się wszystkimi kolorami.

Proste stroje kelnerów i kucharzy stojących za bufetami, aranżacje stołów, odpowiedni i wystarczający dobór menu, to wszystko jest efektem dużego zaangażowania całego zespołu Fiesta catering i sprawnej komunikacji z event managerami.

Dobre relacje i wzajemne zaufanie, pozwoliły na osiągnięcie wspólnego sukcesu, jakim jest zadowolenie Klienta końcowego.

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu