Aktualności

Polecamy się na PIKNIK, świeżo, lekko i naturalnie

IMG_4319

ZAPRASZAMY do organizacji pikniku z FIESTA Catering.

Stacje LIVE COOKING, FRESH MIX sałatek i owoców, stacje grillowe i dania wegańskie. To tylko niektóre z naszych propozycji na organizację pikników. Chcąc być blisko natury, proponujemy prawdziwą różnorodność kolorowych i smakowitych dań, dedykowanych dla dorosłych i dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warzywa, dania mięsne, oraz propozycje tematyczne. Prawdziwą atrakcją kulinarną są stacje live cooking. Wzbudzają ciekawość i zainteresowanie uczestników imprezy. Zapomniane smaki z dzieciństwa, odnajdziecie Państwo w naszych lemoniadach. Orzeźwiający i świeży smak, idealnie ugasi pragnienie w słoneczny dzień.

Wóz staropolski i ognisko

Dla zwolenników biesiady i wiejskich klimatów, proponujemy nietypową aranżację menu na staropolskim, drewnianym wozie. Obficie zastawiony wszelkimi wędlinami, szynką, pieczywem na oryginalnym zakwasie i dużą ilością dodatków: ogórkami, smalcem ze skwarkami, chrzanem. W żeliwnym kociołku prawdziwa zupa grochowa, żurek lub tradycyjny kapuśniak. W centralnym miejscu placu, duże ognisko i możliwość samodzielnego pieczenia na ogniu. Letnie wieczory przy ognisku, są doskonałym wsparciem dla luźnych rozmów biznesowych, doskonale integrują też środowisko firmowe.

Aranżacja stołów

Nic tak nie cieszy oka, jak suto zastawiony stół z możliwością wyboru różnorodnego jedzenia. Aby ten wybór był łatwiejszy, całą ofertę menu prezentujemy Państwu na białej, naturalnej powierzchni blatów. Na nim białe skrzynki służące, jako podstawa do piętrowania bufetu. Wszystko o lekkiej, przyjemnej konstrukcji, która jest nie tylko estetyczna, ale też wygodna w użytkowaniu. Duża ilość ziół i świeżych kwiatów, tworzy doskonałą harmonię z naturą.

Okres wiosenno-letni, jest wyjątkowym czasem, który warto spędzić na łonie natury. Nic tak nie buduje relacji jak dobra zabawa na świeżym powietrzu.

Nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji, SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu