Aktualności

Studio B5- profesjonalna degustacja

kreatyw-media_052.

Fiesta Catering dysponuje Studiem B5, gdzie realizowane są degustacje z Klientem, prezentowane usługi Firmy oraz przeprowadzane warsztaty kulinarne.

W trakcie degustacji Klient ma możliwość przyjrzeć się pracy kucharzy oraz posmakować potraw z menu. Spotkania mają indywidualny przebieg- jedzenie oraz aranżacje są odpowiednio dostosowywane do charakteru wydarzenia.

Liczba uczestników jest dowolna, a każdy ma zapewniony aktywny udział podczas każdego etapu degustacji.

Degustacja to również doskonała okazja, aby zapoznać się z wachlarzem usług Firmy. Fiesta Catering świadczy bowiem kompleksowe usługi cateringowe. Charakteryzuje nas nie tylko wyśmienite menu, ale również profesjonalna obsługa oraz sprawny transport zapewniający dużą mobilność. Wizytówka naszej działalności jest przybliżana i omawiana podczas krótkiej prezentacji.

Fiesta Catering powstała z chęci świadczenia profesjonalnych usług cateringowych. Pasja do jedzenia i gotowania oraz entuzjazm z którym działamy dzielone są podczas warsztatów kulinarnych, gdzie uczestnicy mają sposobność poznania sztuki kulinarnej.

Imprezy firmowe, spotkania z klientami, czy spotkania towarzyskie, które przebiegają w formie wspólnego gotowania to alternatywna forma spędzania wolnego czasu.

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu