Aktualności

DUŻO NOWOŚCI na Pierwszy Dzień Wiosny

IMG_1482

21 marca w sobotę, przywitamy kalendarzową wiosnę, ale ta astronomiczna właściwie już od kilku dni ogrzewa nas pięknie świecącym słońcem, dodając energii i ochoty do wszelkich działań. Powiew radosnego optymizmu zagościł też w naszych wiosennych aranżacjach.

Na bufetach pojawiły się smukłe tulipany dodając elegancji i radosnego klimatu świąt wielkanocnych. Piękna, żywa zieleń ziół i wielu różnorodnych nasion, ozdabia dania podkreślając ich smak i estetykę, zapraszając tym samym do degustacji.

W menu pojawiły się nowe propozycje m.in.: dania wegańskie i wegetariańskie, nowe propozycje zestawów sałatek oraz pomysły na stacje kulinarne z ofertą BIO.

Wiosna, to doskonałe zaproszenie do zaplanowania wszelkich imprez plenerowych, pikników. Nasza oferta, nieodzownie łączy się z naturą zarówno w propozycjach menu jak też dekoracji przestrzeni piknikowej. Dużo surowości i naturalnych akcentów, prowansalskie zioła w doniczkach, szkło i struktura drewna, tworzą miły i sielski klimat obcowania z naturą.

Planując event firmowy, spotkanie integracyjne lub promocję marki, warto pamiętać o pozytywnym budowaniu relacji na łonie natury.

 

 

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu