Aktualności

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!

H75A3598

Fiesta Catering w swoim nowym menu zainspirowała się wiosenną aura panującą na zewnątrz. Na bufetach pojawiły się smukłe tulipany dodając elegancji i radosnego klimatu. Piękna, żywa zieleń ziół i wielu różnorodnych nasion ozdabia dania, podkreślając ich smak i estetykę.

W menu nie zabrakło lekkich potraw m.in.: dań wegańskich i wegetariańskich, pojawiły się nowe propozycje zestawów sałatek i lekkich przekąsek. Wiosna, to doskonałe zaproszenie do zaplanowania wszelkich imprez plenerowych np. pikników.

Stacje LIVE COOKING, FRESH MIX sałatek i owoców, stacje grillowe i dania wegańskie to tylko niektóre z propozycji na organizację pikników. Chcąc być blisko natury, Fiesta Catering proponuje prawdziwą różnorodność kolorowych i smakowitych dań dedykowanych dla dorosłych i dzieci. Prawdziwą atrakcją kulinarną są stacje live cooking. Wzbudzają ciekawość i zainteresowanie uczestników imprezy. Zapomniane smaki z dzieciństwa można odnaleźć w bogatym wyborze lemoniad, a ich orzeźwiający i świeży smak, idealnie ugasi pragnienie w słoneczny dzień.

Oferta Fiesty Catering nieodzownie łączy się z naturą zarówno w propozycjach menu, jak też dekoracji przestrzeni piknikowej. Dużo surowości i naturalnych akcentów, prowansalskie zioła w doniczkach, szkło i struktura drewna, tworzą miły i sielski klimat obcowania z naturą.

Planując event firmowy, spotkanie integracyjne lub promocję marki, warto pamiętać o pozytywnym budowaniu relacji na łonie natury. Okres wiosenno-letni, jest wyjątkowym czasem, który warto spędzić w plenerze, tym bardziej, że nic tak nie buduje relacji jak dobra zabawa na świeżym powietrzu.

W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy o kontakt: catering@fiesta.com.pl, tel.: 509 777 721.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zapytań.

 

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu