Aktualności

ZASKOCZENIE PRZEZ JEDZENIE – Naturalnie z Nami

Podpowiadamy, jak sprawić, aby uczestnicy eventu bardzo dobrze się bawili i na długo zapamiętali miło wydarzenie, jako atrakcyjne kulinarnie.

 

Eventy, niewątpliwie stały się już codziennością w świecie biznesu, sztuki i rozrywki. Coraz więcej firm docenia charakter tych wyjątkowych spotkań, jako przejaw atrakcyjności i znajomości firmy na branżowym rynku. Event, stanowi więc prawdziwą wizytówkę firmy, dlatego warto wykorzystać wszystkie możliwe i dostępne sposoby, aby uczynić go wyjątkowym i jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zaskoczenie przez zdrowe jedzenie.

Nic tak nie wpływa na dobre samopoczucie gości jak smaczne i zdrowe jedzenie. Jeśli dodamy do tego oryginalny sposób przygotowania, na specjalnie stworzonej stacji live cooking, dobrze oświetlonej oraz odpowiednio wyposażonej – sukces gwarantowany.

W zależności od charakteru imprezy oraz preferencji jego uczestników, doradzamy różne rodzaje stacji kulinarnych oraz sposób ich aranżacji.

Stacja Sous vide – najbardziej popularna i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród gości.

O samej stacji można pisać bardzo dużo, ale to, co najbardziej przekonuje – to smaczny i zdrowy efekt przyrządzanych potraw. Proces przygotowania dań jest dłuższy, ale za to umożliwia zachowanie wszystkich wartości odżywczych: witamin i minerałów, soków w mięsie bez nadmiernej ilości przypraw i ziół.

Chcąc poznać więcej możliwości i różnorodność dostępnych stacji Live cooking, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub z biurem.

biuro@fiesta.com.pl

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu