Aktualności

OFERTA PIKNIKOWA

kreatyw-media_160.

Piknik dla kilkuset lub kilku tysięcy osób, kompleksowa obsługa cateringowa, aranżacje bliskie naturze i moc kulinarnych atrakcji. Tak w skrócie wygląda nasza oferta dla Państwa.

Plener

Dowolnie wybrana przestrzeń na trawie, piasku lub podłożu betonowym. Lokalizacja może być w całej Polsce lub poza jej granicami. Nasze możliwości są bardzo duże, dlatego po otrzymaniu od Państwa wytycznych, stworzymy ofertę na miarę oczekiwań, oraz zgodną z warunkami zaproponowanego miejsca na piknik.

Aranżacje bliskie naturze

Myślą przewodnią aranżacji bufetu piknikowego, jest natura: surowe drewno, gliniane naczynia, wiklina, słoje z marynatami, zioła i polne kwiaty. Wszystko to, co kojarzy nam się z przyrodą i z niej pochodzi.

Specjalne MENU

Bogata oferta na dania grillowane: kurczak w sosie BBQ i tymianku, karkówka marynowana w miodzie, warzywa z balsamico i miętą a także propozycje tradycyjne: kiełbasa wiejska, kaszanka, pieczone ziemniaki, potrawy myśliwskie (bigos, grochówka). Duży wybór sałatek i dodatków, przekąsek zimnych: Sandwiche z musem z tuńczyka, czerwoną cebulą i kaparami, Tortilla z kurczakiem z jalapeno i salsą serową, oraz słodkie propozycje dla dorosłych i dzieci.

KIOSKI piknikowe

Wśród oferty menu, są specjalne atrakcje kulinarne w postaci KIOSKÓW PIKNIKOWYCH a w nich m.in.: lody, lemoniada, wata cukrowa, gofry, hot-dogi i hamburgery, frytki a także propozycje FIT w postaci sałatek i naturalnych soków. Nasze kioski są bogato zaopatrzone.

 

Zapraszamy do przesyłania zapytań:

sprzedaz@fiesta.com.pl

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu