O nas Fiesta Catering

FIESTA CATERING W CZOŁÓWCE FIRM CATERINGOWYCH W WARSZAWIE!

Nasza firma to zespół wyjątkowych ludzi, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania.

Od lat zdobywamy doświadczenie i oferujemy unikatowy styl usług, dzięki czemu jesteśmy w czołówce najczęściej wybieranych firm cateringowych.

Z biegiem lat firma bardzo rozwinęła zakres swoich możliwości stawiając na indywidualność każdej realizacji oraz oferując obsługę dla coraz większej ilości osób. Sprawdzeni kucharze, kelnerzy, oraz profesjonalne doradztwo poparte doświadczeniem, to najważniejsze cechy Fiesty Catering.

Bardzo ważnym elementem tego rozwoju jest śledzenie pojawiających się trendów zarówno kulinarnych, aranżacji wnętrz jak też podążanie za zainteresowaniami i oczekiwaniami samych Klientów. To oni i ich pomysły, są dla nas najciekawszym wyzwaniem.

Dzięki wysokim umiejętnościom i doświadczeniu całego zespołu, oferujemy wysoki standard usług w sposób kompleksowy i wygodny dla Klienta. Wszystko zaczyna się od kreatywnego pomysłu, poprzez dobre zaplanowanie i zorganizowanie obsługi wydarzenia, kończąc na sprawnym i szybkim uporządkowaniu miejsca imprezy po wykonanej usłudze.

Realizujemy zarówno małe, kameralne spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół, jak też duże imprezy masowe, oferując catering eventowy dla ponad 2000 osób. Na swoim koncie mamy wiele prestiżowych wydarzeń takich jak: pokaz biżuterii Swarovskiego, wystawny bankiet w holu biblioteki UW, otwarcie Centrum Nauki Kopernik, otwarcie sieci kin Cinema City, obsługę międzynarodowej konferencji członków Grupy Wyszehradzkiej, usługę poza granicami Polski – 2 dniowy event w Zamku na Hradczanach , w Czeskiej Pradze i wiele innych, wymagających nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doskonałego wyczucia stylu, elegancji oraz kreatywności.

Nasza misja

Uważnie słuchamy, budujemy partnerskie relacje. W sposób odważny i kreatywny realizujemy potrzeby, kierując się profesjonalizmem. Jesteśmy zgranym zespołem.

Usługi cateringowe w Warszawie

Fiesta catering to jedna z wiodących firm cateringowych w Warszawie. Lata doświadczeń, ciągłe doskonalenie, poszerzanie wiedzy i umiejętności, śledzenie trendów władających rynkiem powoduje, że nasze usługi cateringowe Warszawa są na najwyższym poziomie. Jesteśmy konkurencyjni cenowo a także kreatywni, przez co także doceniani przez klientów, którzy nam właśnie ufają i powierzają organizacje najważniejszych przyjęć biznesowych, wesel, imprez rodzinnych w kameralnym gronie, eventów czy spotkań towarzyskich innego rodzaju.

Z nami każda impreza będzie dobrze zorganizowana i udana, a przygotowane menu zaspokoi kubki smakowe nawet najbardziej wymagających. Realizujemy również, na życzenie klienta, zamówienia specjalne, w tym menu wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe i wiele innych wedle uznania i potrzeb. Na stałe w naszej ofercie zagościło stanowisko z wodami smakowymi i lemoniadami. Ich smak ale i przepiękne podanie są dodatkowymi ich zaletami, zwłaszcza w czasie pikników czy spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Catering dla firm w Warszawie

Naszym atutem jest odwaga i nietuzinkowość. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie w dowolnym miejscu, także w plenerze. Popularne są pikniki, na które sezon rozpoczyna się w pierwsze wiosenne dni. Tylko catering Fiesta , bez względu na formę spotkania, zapewnia wysoką jakość usług i pełne zadowolenie każdego klienta. Poziom obsługi możemy utrzymać na tak wysokim poziomie dzięki doborowi pracowników, wykształconych w danej dziedzinie, sumiennych, kulturalnych i dyskretnych.

Nasza firma cateringowa zyskała również uznanie w organizacji wszelkich eventów, nie tylko na terenie Warszawy ale i całej Polski. W oparciu o uzyskane informacje, zamysł eventu dobieramy aranżacje i menu by tworzyć usługę niepowtarzalną. To dla nas wyzwanie a po projekcie powód do dumy, że po raz kolejny wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i całość pozostanie w pamięci uczestników na długo.

Proponujemy także catering dla firm w Warszawie dla instytucji, tu cechuje nas nie tylko odpowiednie przygotowanie mniejszych czy większych spotkań wewnątrz firm, ale także konferencji czy szczytów na kilkaset osób. Im większe wyzwanie, tym nasz potencjał rośnie i spełniamy się w realizacji narzuconych działań w 100%, organizując pod względem logistycznym i organizacyjnym obsługę tego typu spotkań. Na nich nie może brakować typowych dla biura zapachów świeżo mielonej kawy i ciast najwyższej jakości.

Rzecz jasna nie tylko większe podmioty są naszymi klientami. Od lat pomagamy w organizacji wszelkiego typu przyjęć rodzinnych i okolicznościowych. Oczywiście na życzenie także w plenerze, bo warto przecież korzystać z piękna przyrody i słońca. Na łonie natury też musi być elegancko i estetycznie a także smacznie. Na życzenie ustawiamy namioty, także z podłogami, w których goście czują się na wypadek niepogody bardzo komfortowo. Nigdy nie brakuje zgranych tematycznie z charakterem uroczystości zastaw, dekoracji czy kwiatów. Podobnie podchodzimy do organizacji wesel – to nasza duma bo Para Młoda ma ogromne wymagania, którym dotychczas udawało nam się sprostać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, naszym porfolio i opiniami osób, które korzystały z naszego wsparcia w organizacji mniejszych lub większych imprez rodzinnych czy firmowych. Nasz zespół jest otwarty na wszelkie propozycje. Jeśli interesuje Państwa catering na imprezy w Warszawie to Fiesta catering jest najlepszym wyborem. W razie pytań służymy pomocą, zachęcamy do kontaktu osoby, którym zależy na imprezie dobrze zorganizowanej i niezapomnianej.

Zapytaj o ofertę

* Wyrażenie zgody jest konieczne