O firmie/Misja

Fiesta Catering to synonim świadomej i dobrze zarządzanej firmy, która z dużym sukcesem realizuje usługi cateringowe na terenie całej Polski od ponad dziesięciu lat. Na przestrzeni tego długiego czasu, firma bardzo rozwinęła zakres swoich możliwości stawiając na indywidualność każdej realizacji oraz oferując obsługę dla coraz większej ilości osób.

Bardzo ważnym elementem tego rozwoju jest śledzenie pojawiających się trendów zarówno kulinarnych, aranżacji wnętrz jak też podążanie za zainteresowaniami i oczekiwaniami samych Klientów. To oni i ich pomysły, są dla nas najciekawszym wyzwaniem.

Dzięki wysokim umiejętnościom i doświadczeniu całego zespołu, oferujemy wysoki standard usług w sposób kompleksowy i wygodny dla Klienta. Wszystko zaczyna się od kreatywnego pomysłu, poprzez dobre zaplanowanie i zorganizowanie obsługi wydarzenia, kończąc na sprawnym i szybkim uporządkowaniu miejsca imprezy po wykonanej usłudze.

Realizujemy zarówno małe, kameralne spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół, jak też duże imprezy masowe, oferując catering eventowy dla ponad 2000 osób. Na swoim koncie mamy wiele prestiżowych wydarzeń takich jak: pokaz biżuterii Swarovskiego, wystawny bankiet w holu biblioteki UW, otwarcie Centrum Nauki Kopernik, imprezy w Soho i wiele innych, wymagających nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doskonałego wyczucia stylu,  elegancji oraz kreatywności.

Fiesta Catering to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia z pasją i dużym zaangażowaniem, starają się odpowiadać na potrzeby osób szukających partnera na realizację usługi cateringowej.  Naszym standardem jest przewyższać oczekiwania Klientów, aby mieli przyjemność zarówno z jedzenia jak też wzajemnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy.

Misja

Uważnie słuchamy, budujemy partnerskie relacje. W sposób odważny i kreatywny realizujemy potrzeby, kierując się profesjonalizmem. Jesteśmy zgranym zespołem.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu