News

European Marketing Automation Congress

marketing-automation-kongres-2014

European Marketing Automation Congress. Co? Kiedy? I jak automatyzować? O nowoczesnym podejściu do pracy marketera.

Pod koniec listopada, na stadionie narodowym w Warszawie, odbył się kolejny kongres poświęcony automatyzacji pracy online marketingu. Tak jak w każdej jednej firmie, tak i w obszarze usług cateringowym jest to bardzo ważne zagadnienie, które ma znaczący wpływ na wybieralność usługi danej firmy.

Mamy świadomość, że na hasło: catering konferencyjny warszawa wpisane w jakąkolwiek przeglądarkę,  pojawi nam się propozycja kilku, lub nawet kilkudziesięciu firm proponujących taką właśnie usługę. Dzięki uczestnictwu na kongresie, nasz dział marketingu poszerzył swoją wiedzę na temat tego jak skutecznie a zarazem profesjonalnie przedstawiać ofertę firmy, aby to właśnie Fiesta Catering była wybierana spośród wielu usługodawców. Catering Warszawa to synonim wielu firm o podobnym zakresie usług, prezentujących bardzo wysoką jakość w zbliżonej cenie.

Konkurencja jest więc dość duża, dlatego wsparcie działań sprzedażowych poprzez automatyzację marketingu wydaję się być czymś bardzo potrzebnym. Dodatkowo wiedza dotycząca samej automatyzacji, była wsparta wieloma przykładami świadczącymi o skuteczności tych mechanizmów. Ciekawe osobowości prowadzące prezentacje m.in. Stéphane Antiga, Trener reprezentacji Polski siatkarzy – obecnych mistrzów świata, bardzo wzmocniły wiedzę z różnych innych obszarów mających wpływ na budowanie profesjonalnych i przyjaznych zespołów sprzedażowych. Kongres bardzo nam się podobał, więc z przyjemnością będziemy uczestniczyć w kolejnych tego typu wydarzeniach.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu