News

Wymarzony Ślub w Wymarzonej scenerii

IMG_7526

Wymarzony Ślub w Wymarzonej scenerii? TAK! Z nami to możliwe. Wcześniejsza rezerwacja daje Ci NIŻSZĄ CENĘ i GWARANCJĘ TERMINU.

Zarezerwuj catering na wesele do końca stycznia 2015, a otrzymasz specjalny kupon rabatowy na tę usługę. Rezerwacja terminu daje gwarancję, że w ten dzień będziemy u Ciebie na czas, z dowolnie wybranym menu. Wiemy jak czasochłonne i trudne jest przygotowanie przyjęcia weselnego, dlatego chcemy dać pełen komfort w załatwianiu wszelkich formalności z tym związanych jeśli chodzi o obsługę cateringową.

Gościnność, najlepiej można wyrazić poprzez jedzenie, dlatego proponujemy wcześniejszą degustację wybranych potraw, doradzamy co do ilości oraz kolejności serwowanych dań.

Pogoda, oraz jej anomalie nie są nam straszne, ponieważ rozstawiamy mocne i dobrze umocowane namioty, do tego solidną podłogę. Specjalna aranżacja wnętrza świeżymi kwiatami,  subtelnie i elegancko podkreśla doniosłą uroczystość.

Kulinarne pokazy, specjalne stacje, prezentacje usług barmańskich oraz baristycznych, to także ciekawy dodatek do całego wydarzenia. A nad wszystkim czuwa profesjonalna obsługa przed, w trakcie oraz po przyjęciu, która daje Państwu pewność, że wszystko mamy pod kontrolą i panujemy nad przebiegiem całej usługi.

Nie czekaj aż będzie za późno– POPROŚ JUŻ DZIŚ OFERTĘ na Catering Weselny!

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu