Finger food

Żywność jedzona palcami, to doskonała forma przekąsek, która stwarza gościom dużą swobodę i możliwość wyboru jedzenia poza stołem. Zazwyczaj mamy na myśli małe porcje, które starczają na 1-2 kęsy. Jest to bardzo wygodna forma podjadania podczas wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych, imprez firmowych, ale nie tylko. Oferowane na szwedzkich stołach owoce, ciasteczka, krakersy też są formą jedzenia, które bierzemy rękami.

Brak ograniczeń w postaci konwencjonalnych sztućców, oraz często bez użycia talerzy to wygoda w poruszaniu się podczas imprezy oraz dowolność w korzystaniu z poczęstunku, jeśli to kelnerzy roznoszą tego typu przekąski.

Nasza oferta na finger food to małe, wygodne przekąski w postaci koreczków, roladek, tartinek i wiele innych, o które warto pytać podczas zapytania. Mogą też być pyszne desery w postaci babeczek, ciasteczek i owoców. Możliwości jak zawsze jest dużo, gdyż to charakter imprezy może podpowiedzieć sposób przygotowania i wyglądu samej przekąski np. babeczka w formie piłki na mistrzostwa Euro 2012.

Dużą popularnością podczas imprez masowych cieszą się specjalne stacje finger food lub tzw. Street food np. z goframi, hamburgerami czy innym tego typu jedzeniem.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu