Przerwa kawowa

Tak jak nie wyobrażamy sobie pracy biurowej bez telefonu czy komputera, tak chyba nikt już nie umiałby sobie wyobrazić jakiegokolwiek spotkania biznesowego, firmowego, konferencji czy szkolenia bez możliwości wypicia kawy. Jest to bardzo ważny element każdego organizowanego spotkania, a jednocześnie doskonała okazja do luźnych rozmów pomiędzy poszczególnymi panelami prezentacji.

Catering na konferencje, zawsze zawiera w swojej ofercie kawę i zazwyczaj mały poczęstunek do niej. Uczestnicy pomimo zaplanowanego lunchu lub pełnego obiadu bardzo chętnie sięgają po tego rodzaju poczęstunek, aby umilić sobie pobyt na wielogodzinnej konferencji, lub nawet podczas krótkiego spotkania zarządu lub z innej okazji.

Oczywiście przerwa kawowa nie ogranicza się tylko do napoju w postaci kawy, alternatywą jest herbata lub napoje zimne. Staramy się tak przygotować ofertę, aby uczestnikom nie zabrakło niczego, aby czuli się swobodnie oraz komfortowo. Naczynia są ułożone w sposób szybko dostępny, a stylowe pojemniki na zużyte torebki i brudne łyżeczki, są bardzo pomocne w utrzymaniu porządku.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu