Stół szwedzki

Bardzo wygodny i praktyczny sposób serwowania posiłków podczas wszelkiego rodzaju konferencji, kongresów, spotkań firmowych, biznesowych lub eventów. Bardzo doceniany przez organizatorów jak też uczestników tego typu spotkań, ze względu na łatwość w utrzymaniu wzajemnej komunikacji w przeciwieństwie do tradycyjnego, zasiadanego stołu.

Goście mają do dyspozycji kilka lub kilkanaście potraw i sami decydują o kompozycji posiłku mając na względzie własne upodobania kulinarne i dietetyczne. Taka forma serwowania jedzenia, pozwala też na jego dowolną konsumpcję w preferowanej ilości.

Nasza firma realizując usługi cateringowe, wykorzystuje do tego typu realizacji specjalne stoły o różnej wysokości, dzięki czemu uczestnicy mają swobodny dostęp do każdego z oferowanych produktów.

Dodatkowo sala zaopatrzona jest w wysokie stoły ze stołkami w formie hokerów, co umożliwia wygodne i jednocześnie szybkie skonsumowanie posiłku. Do tego są zazwyczaj podawane gorące i zimne napoje do wyboru, oraz na życzenie Klienta deser. Przy serwowaniu dań w postaci szwedzkiego stołu, zwracamy szczególną uwagę na estetykę miejsca gdzie stoi posiłek, oraz miejsce gdzie zaparzane są kawa oraz herbata, aby wszystkie nieczystości były na bieżąco sprzątane.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu