Eventy

Catering na eventy Warszawa, okolice, cała Polska. To nasza szeroka oferta skierowana do wszystkich firm zajmujących się organizacją różnego rodzaju zaplanowanych wydarzeń, które mają jakiś określony cel. To właśnie ten cel określa charakter, oraz przebieg całej imprezy, dlatego wszystkie elementy łącznie z cateringiem muszą doskonale wypełniać zamysł projektu. Mając tego świadomość, często w sposób partnerski budujemy z organizatorem wspólną wizję serwowania posiłków, aranżacji stołów oraz dekorację bufetu. Tego typu wydarzenie jest dla nas wyzwaniem a zarazem okazją do pokazania pełnej gamy możliwości kulinarnych oraz pomysłowości w aranżacji.

Oferta na realizację tego typu usługi, jest tak różna jak różne są kategorie eventów. Proponowane posiłki, aranżacja, są dobierane w zależności od tego czy jest to impreza dla dzieci, młodzieży, dla dorosłych. Może być to wydarzenie tematyczne, lub o charakterze uniwersalnym. Tematyka eventu, decyduje o sposobie przygotowania oferty. Zawsze w sposób indywidualny i w oparciu o dostępną wiedzę o danym wydarzeniu. Chcąc zorganizować solidną imprezę, trzeba mieć oparcie w solidnych wykonawcach.

Zapraszamy do współpracy firmy, które szukają sprawdzonych i doświadczonych partnerów do współpracy, oferujemy profesjonalne usługi na catering eventowy.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu