Kolacja przy stole

Stół jest najważniejszym meblem zarówno w domu, biznesie jak też polityce. To właśnie przy nim koncentruje się życie rodzinne, podejmowane są najważniejsze decyzje, podpisywane strategiczne umowy i dokumenty. Niezależnie od rangi spotkania, ważności zaproszonych gości, z najwyższą starannością nakrywamy do stołu.

Elegancki i dobrze układający się obrus, pieczołowicie dobrana zastawa, odpowiednio zdobione sztućce, na koniec subtelne ozdoby i efektowne dodatki. Wszystko dopracowane i przemyślane tak, aby goście czuli się ważni i odpowiednio zadbani. Wszystko spójne z ogólną aranżacją sali i tematyką spotkania, któremu poświęcony jest wspólny posiłek.

Starannie dobrane menu, kolejność serwowania poszczególnych dań oraz kompozycja potraw, sprzyjają rozmowom oraz wprawiają gości w dobre samopoczucie. Nasz Szef kuchni, doskonale o tym wie i z mistrzowską poprawnością pilnuje, aby dania były przygotowywane ze świeżych i dobrze dobranych surowców. Świadcząc usługi cateringowe, mamy możliwość poświęcenia tyle czasu na przygotowanie gotowej potrawy, ile jest niezbędne, aby osiągnąć oczekiwaną jakość i smak. Nasi Klienci nie czekają przy stoliku i nie wpływają swoim zachowaniem na przyspieszanie pewnych procesów, dzięki temu otrzymują to, co najlepsze w umówionym wcześniej czasie. Liczy się precyzja wykonania i subtelność w zdobieniu. Nasz zespół kucharzy zapewnia jedno i drugie.

Dania serwowane do stołu przez profesjonalnych kelnerów, doskonale podkreślają uroczysty charakter balów, spotkań biznesowych oraz przyjęć rodzinnych i wesel. Estetyka i umiejętność obsługi gości, jest tak samo ważna jak uczestnicy wydarzenia. Pomocni i mili kelnerzy, są najlepszą wizytówką organizatora wydarzenia, dlatego nie mogą to być przypadkowe osoby.

Z nami, możecie Państwo spokojnie zasiąść do stołu.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu