Wesela/uroczystości rodzinne

Wesela oraz uroczystości rodzinne stanowią wyjątkową i bardzo emocjonalną formę przyjęć. Rodzinie zawsze najbardziej zależy, aby wszystko było zrobione elegancko, dobrze i co najważniejsze na czas. Ponieważ gośćmi są ich najbliżsi, rodzina, przyjaciele i osoby, z którymi zobaczą się ponownie, wspominając niejednokrotnie przebieg wydarzenia podczas wspólnych spotkań i rozmów. Wiedząc jak ważne są to chwile dla Naszych Klientów, robimy wszystko abyśmy byli częścią miłych i sympatycznych wspomnień.

Catering weselny, stanowi bardzo dużą ilość naszych realizacji i za każdym razem podchodzimy do zapytań w sposób indywidualny, aby poznać oczekiwania pary młodej, oraz gości, którzy będą uczestnikami całego wydarzenia. Podczas wyboru menu proponujemy możliwość wcześniejszej degustacji, Klienci mają okazję wybrać wygląd zastawy, zobaczyć zdjęcia z przykładowych realizacji. Do aranżacji stołów, wnętrza proponujemy świeże kwiaty, lub inne elementy dekoracji, które wzmocnią efekt wizualny.

Catering plenerowy realizujemy z użyciem dużych, mocno przytwierdzonych namiotów. Do tego rozkładana jest podłoga i rozstawione elegancko nakryte stoły. Wszystko ładnie ze sobą pasuje i daje dużą swobodę i poczucie komfortu uczestnikom uroczystości.

Dbając o wygodę naszych Klientów, staramy się prezentować naszą ofertę w sposób przystępny cenowo oraz podpowiadając różne sprawdzone rozwiązania.

Dla firm, które profesjonalnie zajmują się organizacją wesel, dajemy pełen wachlarz dań w menu, oraz pełne zaplecze techniczne i logistyczne.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu