Doradztwo

Usługi cateringowe, Warszawa bardzo polubiła, dlatego większość zapytań oraz wydarzeń z użyciem cateringu dzieje się właśnie w stolicy. Są to bardzo różne realizacje o różnej skali. Bardzo popularny stał się w ostatnim czasie catering na eventy. Grono naszych specjalistów stanowi bardzo pomocny głos dla wszelkich firm eventowych oraz działów marketingu, które samodzielnie realizują wydarzenia firmowe.

W sposób kompetentny oraz kreatywny, osoby odpowiedzialne za sprzedaż prezentują nie tylko zakres możliwości usług Fiesta catering, ale też doradzają jak ciekawie można zaaranżować sposób serwowania posiłku. Ma to szczególne znaczenie przy organizacji imprez o indywidualnym charakterze, prezentacji nowej oferty produktowej, lub wydarzeniu skupiającym kluczowych i strategicznych Klientów. Wtedy stajemy się partnerem godnym zaufania, któremu kompleksowo można powierzyć pełną obsługę cateringową.

Zespół doradców, to przede wszystkim osoby opiekujące się danym Klientem w zakresie jego potrzeb cateringowych. Zaangażowanie dotyczy nie tylko wyboru odpowiedniego menu do oferty, ale też odpowiedzialność za cały proces realizacji, aranżacji i właściwy przebieg usługi cateringowej.

Bardzo pomocne są spotkania przed realizacją zlecenia. Optymalna oferta powstaje w wyniku połączeniu indywidualnych potrzeb Klienta, z szeroką ofertą usług naszej firmy. Podczas takich spotkań możliwa jest degustacja określonych dań, zobaczenie pokazów kulinarnych oraz określenie dokładnych potrzeb i oczekiwań ze strony Klienta.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu