Kuchnia

„Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia”

                                                                                     G.B.SHAW

 

Kuchnia polska w wydaniu zarówno tradycyjnym jak też nowoczesnym, to specjalność naszego Szefa Kuchni – Michała Garnka. Eksperymentuje, jeśli chodzi o połączenia produktów, szuka oryginalnych i charakterystycznych smaków, które zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta. W swojej pracy – jak podkreśla Szef Kuchni – kształtuje nie tylko gusta kulinarne, ale też dba o prawidłowość przyrządzania potraw, stawiając na zdrowie i jakość jedzenia. Doskonałym tego przykładem jest w pełni wykorzystywanie sezonowości polskich warzyw oraz owoców, pieczenie mięs w niskich temperaturach lub wykorzystywanie pełnego bogactwa ziół oraz roślin do tworzenia i przyozdabiania dań. Usługi cateringowe naszej firmy, to przede wszystkim zdrowie i świeżość jedzenia.

Ciekawą atrakcję kulinarną, stanowią mobilne stacje np. Sous vide, Sushi. Można je wykorzystać organizując specjalny pokaz techniki przyrządzania zdrowego jedzenia. Dodatkową oferujemy pokazy barmańskie, baristów czy inne formy kulinarnych aranżacji. Takie atrakcje są bardzo miło przyjmowane ze strony uczestników wydarzenia i wpływają na rozluźnienie całej atmosfery oraz skupienie uwagi pomiędzy innymi punktami programu.

Jeśli mamy realizację na catering eventowy, catering weselny lub jakikolwiek catering plenerowy, wówczas korzystamy z mobilnych urządzeń kuchennych. Cała kuchnia powstaje pod specjalnym namiotem lub w przeznaczonym do tego pomieszczeniu. Z półproduktów, lub całkowicie od początku powstają świeże i pyszne dania, które niczym nie różnią się od tych robionych w stacjonarnej lokalizacji, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa.

Specjalny system HACCP, to dbałość i troska o bezpieczeństwo naszych Klientów w spożywaniu potraw gotowych. Kładziemy bardzo duży nacisk na przestrzeganie niezbędnych procedur podczas produkcji, przechowywania oraz przy dystrybucji żywności. Dzięki temu eliminujemy ryzyko zatruć, a ponadto w sposób znaczący wpływamy na utrzymanie, jakości i smaku jedzenia po dostarczeniu na wskazane miejsce. Do tego służą specjalne pojemniki z atestem.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu