Realizacje

Każda firma cateringowa Warszawa, spotyka się z dużą wiedzą i świadomością zleceniodawców tego typu usług, dlatego coraz trudniej spowodować efekt unikatowy i wprowadzić Klienta w prawdziwy zachwyt. Nam wielokrotnie się to udało i jesteśmy z tego bardzo dumni. Na dział realizacji w Fiesta catering składa się kilka ważnych elementów, które dzięki sprawnej komunikacji, dają oczekiwany efekt.

Fachowość i kompetencja zespołu przed, w trakcie oraz po realizacji są bardzo ważnym czynnikiem decydującym, o jakości całej usługi. Nasi Klienci mogą zawsze na nas liczyć, to daje im pewność oraz gwarancję, że wszystko jest pod stałą kontrolą. Dzięki temu, szybko można zlokalizować wszelkie nieoczekiwane problemy i skutecznie je wyeliminować. Doświadczenie i profesjonalizm to nasz codzienna dewiza. Dyskretna obsługa kelnerska, czuwa nad dostępnością dań, oraz dba o komfort gości podczas imprezy.

Dobrze wyposażony magazyn daje nam ogromną przewagę i pewność w komponowaniu oferty cateringowej. Posiadamy duży wybór stołów, krzeseł, obrusów oraz zastawy o różnym standardzie. Dbamy, o jakość mebli, wiele z nich jest nowo zakupiona, wszelkie usterki techniczne, są na bieżąco naprawiane.

Aranżacja. Fiesta catering to nowoczesne i kreatywne podejście do każdej realizacji. Rozstawienie stołów i krzeseł może odbywać się w sposób standardowy, z subtelnymi elementami dekoracji. Jednakże może to być element designerskiego projektu, który obejmuje całe wydarzenie. Podczas ofertowania kładziemy duży nacisk na poznanie charakteru imprezy, aby przedstawić optymalną i ciekawą propozycję na realizację. Catering na eventy często wymaga odważnych i nowatorskich propozycji, czego przykładem jest wykorzystanie np. klocków, biżuterii, czy też wykonanie scenerii targowiska. Dla nas, takie realizacje to żaden problem.

Flota samochodowa pojemna i niezawodna. Nasze auta są przystosowane do przewożenia zarówno mebli, żywności jak też elementów dekoracji tak, aby nie uszkodzić niczego podczas transportu. Specjalne pojemniki do żywności, wózki transportowe, wyposarzenie techniczne, wpływa na dobrą i szybką organizację wszystkiego u Klienta. Każdy wie, co ma robić, dlatego praca przebiega sprawnie i terminowo, co ma ogromne znaczenie dla Klientów biznesowych zamawiających catering na konferencje.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu