Wybór miejsca

Fiesta catering to idealny poczęstunek w dowolnym miejscu.

To określenie nie jest przypadkowe, ponieważ ściśle wiąże się z naszą szeroką propozycją dla Państwa. Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu (własne meble cateringowe, namioty, podłogi, krzesła), sprawnej i pojemnej flocie samochodowej, oraz mobilności wielu urządzeń kuchennych (stacje kuchenne, bary, kuchnie), możemy zrealizować usługę cateringową w każdym miejscu Polski i nie tylko. Catering na Bemowie, a dokładnie na lotnisku Bemowo, catering w Krakowie, catering w Poznaniu, w szkole filmowej w Łodzi i wielu innych miastach, możemy niewątpliwie zaliczyć do naszych sukcesów organizacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie owocuje w realizacje w różnych, czasem nietypowych miejscach, takich jak: dachy biurowców w centrum Warszawy, zabytkowe wnętrza Pałaców, surowy hol Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego czy też catering w auli Politechniki Warszawskiej. To jest właśnie duża zaleta usługi cateringowej, że jest ona możliwa niemalże w każdym wybranym miejscu zarówno wewnątrz budynku, jak też na otwartej przestrzeni. Ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia i pojemność wskazanego miejsca.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, jeśli Państwo dysponujecie atrakcyjnym i wystarczającym miejscem na catering plenerowy czy też odpowiednim wnętrzem, my przyjeżdżamy tam przed realizacją i wspólnie ustalamy sposób zagospodarowania przestrzeni.

Jeśli takie miejsce nie jest jeszcze wybrane, oferujemy Państwu wsparcie w tym zakresie. Proponujemy wszystkie dostępne miejsca w wybranej lokalizacji i staramy się dopasować je do charakteru wydarzenia oraz planowanego budżetu. Ciekawe i atrakcyjne miejsca są często mało rozpowszechnione, dlatego zapraszamy do składania zapytań abyśmy mogli wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Contact

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warsaw

Phone: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Mobile: +48 509 777 721
Mobile: +48 731 106 109

Contact form

captcha

All rights reserved Fiesta Catering

Menu