Blog Fiesta Catering
Jaki catering na imprezy?

Organizacja niewielkiego przyjęcia rodzinnego czy w gronie znajomych nie stanowi większego  problemu, natomiast wymaga od nas pełnego zaangażowania. Jeśli chcemy w pełni cieszyć się spotkaniem i świętować z naszymi gośćmi możemy zdecydować się na profesjonalną firmę cateringową. Na rynku można znaleźć wiele firm cateringowych, coraz częściej restauracji, które rozszerzyły działalność o takie usługi, zajmujących się kompleksowo takimi przyjęciami – od organizacji, wyposażenia i dekoracji miejsca spotkania, po skomponowanie oczekiwanego menu, obsługę gości. Jednak aby catering na imprezy nas niemiło nie zaskoczył warto odpowiednio wcześniej sprawdzić firmę i szukać dobrych ofert. Nie warto sugerować się niską ceną, bo rozczarowanie może przyjść szybciej, niż nam się wydaje – niska jakość produktów, brak organizacji  – tego byśmy nie chcieli, prawda?

Catering na imprezy

Najlepszym miejscem do poszukiwań nie tylko ofert ale i opinii jest dzisiaj Internet. Jeśli nie znajdziemy chwalonej firmy w sieci, można umówić się na niewielka degustacje, by ocenić jakość posiłków. Należy pamiętać, że jemy także oczami – poza smakiem warto zwracać uwagę na podanie potraw.

Kolejny etap to ocena menu i kompleksowa obsługa, jeśli na takiej nam zależy. Wiele firm i restauracji poza szerokim wachlarzem potraw oferowanych na konkretne imprezy posiada pełne zaplecze techniczne i gastronomiczne, które zwykle przydaje się organizatorom spotkań.

Wybierając catering na imprezy w Warszawie należy brać od uwagę miejsce, gdzie będzie odbywało się spotkanie. Inne menu wybierzemy na imprezy plenerowe, inne spotkanie biznesowe czy przyjęcia rodzinne. W restauracji można pozwolić sobie na wyszukane danie – nie będzie problemu z ich podaniem do stołu. Jednak zbyt wyszukane może przełożyć się na jakość potrwa. Imprezy plenerowe wiążą się z tym, że firma cateringowa nie ma możliwości przyrządzania dań i ich dostarczania na bieżąco. Idealnym rozwiązaniem może być menu grillowe.

W salach konferencyjnych sprawdza się niewielkie przekąski – szwedzki stół to w tym przypadku rozwiązanie idealne.

Podsumowując – jeśli zależy nam na udanym przyjęciu i dobrych jakościowo posiłkach przygotowanych i podanych przez specjalistyczne firmy cateringowe należy polegać głównie na opiniach – to najlepsza reklama.

Wróć do bloga
Zapytaj o ofertę

* Wyrażenie zgody jest konieczne