Dania serwowane

  Smak, różnorodność i elegancja

Starannie dobrane menu, to przede wszystkim smak gotowych potraw odpowiednio podanych. Bogactwo witamin, minerałów i soczystość można zachować tylko w jeden sposób, poprzez fachowe i zgodne ze sztuką kulinarną przygotowanie wszystkich produktów w określonej kolejności.  Nasz Szef kuchni to mistrz poprawności. Dania przygotowywane są z produktów świeżych i dobrze dobranych.

Przywilejem naszej firmy, świadczącej usługi cateringowe jest możliwość poświęcenia tyle czasu na przygotowanie gotowej potrawy, ile jest potrzebne, aby osiągnąć oczekiwaną, jakość i smak. Nasi Klienci nie czekają przy stoliku i nie wpływają swoim zachowaniem na przyspieszanie pewnych procesów, dzięki temu otrzymują to, co najlepsze w umówionym wcześniej czasie. Liczy się precyzja wykonania i subtelność w ozdobieniu. Nasz zespół kucharzy zapewnia jedno i drugie.

Dania serwowane doskonale podkreślają uroczysty charakter balów, bankietów oraz przyjęć rodzinnych, wesel. Są nieodzownym elementem elegancko rozstawionych i nakrytych stołów .

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu