Przerwa kawowa

Kawa, kawa, kawa

Tak jak nie wyobrażamy sobie pracy biurowej bez telefonu czy komputera, tak chyba nikt już nie umiałby sobie wyobrazić jakiegokolwiek spotkania biznesowego, firmowego, konferencji czy szkolenia bez możliwości wypicia kawy. Jest to bardzo ważny element każdego organizowanego spotkania, a jednocześnie doskonała okazja do luźnych rozmów pomiędzy poszczególnymi panelami prezentacji.

Catering na konferencje, zawsze zawiera w swojej ofercie kawę i zazwyczaj mały poczęstunek do niej. Uczestnicy pomimo zaplanowanego lunchu lub pełnego obiadu bardzo chętnie sięgają po tego rodzaju poczęstunek, aby umilić sobie pobyt na wielogodzinnej konferencji, lub nawet podczas krótkiego spotkania zarządu lub z innej okazji.

Oczywiście przerwa kawowa nie ogranicza się tylko do napoju w postaci kawy, alternatywą jest herbata lub napoje zimne. Staramy się tak przygotować ofertę, aby uczestnikom nie zabrakło niczego, aby czuli się swobodnie oraz komfortowo. Naczynia są ułożone w sposób szybko dostępny, a stylowe pojemniki na zużyte torebki i brudne łyżeczki, są bardzo pomocne w utrzymaniu porządku.

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu