O firmie/Misja

FIESTA Catering od 14 lat na polskim rynku usług cateringowych.

Oferujemy dobrą jakość i swój styl, dzięki czemu jesteśmy w  czołówce najczęściej wybieranych firm na różnego rodzaju imprezy firmowe, rodzinne a także eventy.

Na przestrzeni tego długiego czasu, firma bardzo rozwinęła zakres swoich możliwości stawiając na indywidualność każdej realizacji oraz oferując obsługę dla coraz większej ilości osób. Sprawdzeni kucharze, kelnerzy, oraz profesjonalne doradztwo poparte doświadczeniem, to najważniejsze cechy Fiesty Catering.

Bardzo ważnym elementem tego rozwoju jest śledzenie pojawiających się trendów zarówno kulinarnych, aranżacji wnętrz jak też podążanie za zainteresowaniami i oczekiwaniami samych Klientów. To oni i ich pomysły, są dla nas najciekawszym wyzwaniem.

Dzięki wysokim umiejętnościom i doświadczeniu całego zespołu, oferujemy wysoki standard usług w sposób kompleksowy i wygodny dla Klienta. Wszystko zaczyna się od kreatywnego pomysłu, poprzez dobre zaplanowanie i zorganizowanie obsługi wydarzenia, kończąc na sprawnym i szybkim uporządkowaniu miejsca imprezy po wykonanej usłudze.

Realizujemy zarówno małe, kameralne spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół, jak też duże imprezy masowe, oferując catering eventowy dla ponad 2000 osób. Na swoim koncie mamy wiele prestiżowych wydarzeń takich jak: pokaz biżuterii Swarovskiego, wystawny bankiet w holu biblioteki UW, otwarcie Centrum Nauki Kopernik, imprezy w Soho i wiele innych, wymagających nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doskonałego wyczucia stylu,  elegancji oraz kreatywności.

Fiesta Catering to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia z pasją i dużym zaangażowaniem, starają się odpowiadać na potrzeby osób szukających partnera na realizację usługi cateringowej.  Naszym standardem jest przewyższanie oczekiwań Klientów, aby mieli przyjemność z jedzenia oraz wzajemnej współpracy.
.

Serdecznie zapraszamy.

 

Misja

Uważnie słuchamy, budujemy partnerskie relacje. W sposób odważny i kreatywny realizujemy potrzeby, kierując się profesjonalizmem. Jesteśmy zgranym zespołem.

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu