Polecają Nas

„19 listopada 2016 r. Uniwersytet Warszawski skończył 200 lat. Z tej okazji w Filharmonii Narodowej zorganizowaliśmy Galowy Koncert Jubileuszowy, którego zwieńczeniem byłą usługa cateringowa dla 1000. Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia z uznaniem odnieśli się do jakości serwowanych potraw.

Firmę Fiesta Catering cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonaną usługę. Dzięki wykazanej kreatywności oraz kulinarnym umiejętnością cała wydarzenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez nas oraz zaproszonych Gości.”

- Uniwersytet Warszawski -

„Z ogromną satysfakcją przekazuję, że Fiesta catering zapewniła w dniach 19.09.2016 r. oraz 22.11.2016 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie usługę cateringową na konferencjach organizowanych przez Bank Światowy. Oba przedsięwzięcia zakończyły się pełnym sukcesem. Świadczą o tym liczne pochwalne wypowiedzi uczestników spotkania.”

- Bank Światowy -

” W dniu 23.05.2016 r. w Teatrze Polskim w Warszawie firma zapewniła obsługę cateringową. W wydarzeniu udział wzięło 300 osób.
(…) Fiest Catering wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, doskonałą organizacją pracy, perfekcyjnym przyrządzeniem potraw oraz niezwykłą fachowością obsługi.”

- SAR. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej -

„Fiesta Catering organizowała dla naszej firmy całodzienną przerwę kawową, a także wieczorną kolację bufetową dla 600 osób. Zarówno z dziennej, jak też wieczornej realizacji jesteśmy bardzo zadowoleni. Chcielibyśmy pochwalić pracowników firmy cateringowej za sprawną i szybką logistykę podczas rozstawienia całego wyposażenia, obsługi w trakcie jej trwania oraz szybkiego przearanżowania sprzętu i bufetów na wieczorną kolację.”

- G-Pharma Consulting -

„Z firmą Fiesta Catering współpracowaliśmy już kilkukrotnie.
(…) Potrawy każdorazowo były nie tylko świeże, wyśmienite i różnorodne, ale także estetycznie podane i pomysłowo zaaranżowane. Szczególnie należy podkreślić profesjonalną obsługę, świetną organizację parcy i elastyczność w kwestiach organizacyjnych.”

- Operator Logistyczny Paliw Płynnych -

„W szczególności dziękujemy za kompleksową i profesjonalne wykonaną usługę cateringową podczas organizowanego przez nas eventu dla 150 osób, w Ufficio Primo, dnia 15 stycznia 2016. Pracownicy FIESTA Catering, na każdym etapie planowania, wykazali się dużą elastycznością i fachowym podejściem do naszego zlecenia.”

- Panasonic Polska Sp. z o.o. -

„Z przyjemnością informuję, iż 3 marca 2013 roku przy organizacji konferencji korzystaliśmy z usług firmy cateringowej Fiesta Catering. Kolejny raz w/w firma spisała się na medal, zarówno pod względem jakości potraw, jak również obsługi. Do tej pory uczestnicy konferencji nie mogą przestać zachwalać potraw, co jest również dla nas dużym i miłym zaskoczeniem.

(…) Jak najbardziej polecamy firmę Fiesta Catering, jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy sukcesów”.

- Bank PeKaO SA -

„Firma Fiesta Catering to miły i doświadczony partner do współpracy. Komunikacja przed jak też w trakcie konferencji przebiegała bez zarzutu. Przedstawione menu było ciekawe, dostosowane do sugestii klienta. Potrawy były przygotowane na czas, smacznie i świeże. Obsługa kelnerska uprzejma i profesjonalna”.

- Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie -

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Fiesta Catering. Zarówno na etapie przygotowywania oferty jak i realizacji, pracownicy Fiesta Catering wykazywali się najwyższą jakością w obsłudze Klienta, troską o jego zadowolenie oraz pełnym profesjonalizmem. Natomiast produkty firmy Fiesta Catering zawsze spełniały w 100% bądź nawet przewyższały nasze oczekiwania”.

- POLISH – PORTUGUESE CHAMBER OF COMMERCE -

„Dziękujemy firmie FIESTA Catering, za profesjonalną obsługę spotkań, jakie organizujemy. Przy wyborze kontrahentów, zwracamy uwagę na najwyższą jakość usług, a właśnie takie oferuje nam Fiesta Catering.

Jedzenie przygotowane przez firmę jest zawsze świeże, bardzo smaczne i estetycznie podane. Ponadto obsługa firmy dała się poznać z najlepszej strony – zawsze przygotowana,

profesjonalna i cechująca się wysoką kulturą osobistą”.

- BRE Bank -

„W 2011 roku w Centrum Nauki Kopernik agencja El Padre zorganizowała uroczystą Galę wręczenia nagród w tegorocznej edycji konkursu – Produkt Roku Wybór Konsumentów. Innowacja 2011. Fiesta Catering zapewniła obsługę cateringową wieczornego bankietu dla ponad 200 osób.

(…) Z ogromną przyjemnością polecamy usługi Fiesta Catering wszystkim, którym zależy na perfekcji, wysokiej estetyce cateringu i pełnym profesjonalizmie”.

- El Padre -

„(…) Centrum Nauki Kopernik było gospodarzem 22. Międzynarodowej konferencji ECSITE – Europejskiej Sieci Centrów i Muzeów Nauki. Jest to jedno z największych corocznych wydarzeń w branży komunikacji naukowej w Europie, podczas którego spotyka się blisko 1000 osób przedstawicieli z najważniejszych ośrodków na całym świecie.

Serdecznie dziękujemy firmie Fiesta Catering również za indywidualne i pomysłowe podejście do przygotowanej aranżacji. Wygląd i dekoracja bufetów doskonale współgrały z charakterystycznym stylem Centralnego Basenu Artystycznego.

Polecamy usługi firmy „Fiesta Catering”, która w pełni profesjonalnie wywiązała się z powierzonego im zlecenia”.

- Centrum Nauki Kopernik -

„Deloitte Advisory Sp. z o.o. składa firmie Fiesta Catering serdeczne podziękowanie za realizację cateringu podczas imprezy zorganizowanej przez naszą firmę. Impreza odbyła się na tarasie znajdującym się na 9 piętrze biurowca Deloitte. W wydarzeniu wzięło udział 200 osób.

Bardzo wysoko cenimy poziom świadczonych przez Państwa usług. Szybka reakcja na zapytanie, doradztwo, profesjonalna oferta oraz znakomita logistyka, stawiają Państwa firmę w gronie tych, które gwarantują bezpieczne i efektowne wykonanie zadań.

Bardzo dziękujemy za profesjonalną, radosną i dobrze przygotowaną obsługę kelnerską oraz smaczne potrawy.

Niniejszym rekomendujemy firmę FIESTA Catering, jako rzetelnego i profesjonalnego organizatora cateringu i wyrażamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę”.

- Deloitte -

„Niniejszym zaświadczam, że firma Fiesta Catering już kilkukrotnie zapewniała obsługę cateringową podczas trwania konferencji., współorganizowanych przez Uniwersytet Warszawski. Za każdym razem usługa była realizowana profesjonalnie i z należytą starannością. Dostarczone posiłki były smaczne, zostały przygotowane i dostarczone w oznaczonym czasie.

Tym samym mogę zarekomendować firmę FIESTA Catering, jako sprawdzonego partnera przy organizacji tego typu przedsięwzięć”.

- Uniwersytet Warszawski -

„Firma Fiesta Catering jest wykonawcą, z którym Urząd do Spraw Kombatantów często i chętnie współpracuje m.in. podczas obchodów organizowanego Dnia Niepodległości (…).

Rozwiązania organizacyjne zaproponowane przez Zespół Fiesta Catering, uważamy za przemyślane i dopracowane na każdym etapie realizacyjnym. Zostały uwzględnione trudne warunki otoczenia, złożona logistyka, a także wymagający profil uczestników spotkania (grupa osób starszych i ich opiekunów).

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, odpowiedzialności i zaangażowania. Jakość została wyrażona zarówno w smaku podanych potraw jak i ich estetyce.

Z całą pewnością rekomendujemy Fiestę Catering, jako zaufanego i odpowiedzialnego partnera”.

- Urząd do Sparw Kombatantów i Osób Represjonowanych -

Nasze realizacje

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu