Kariera

nagłówek - praca

Specjalista ds. sprzedaży aktywnej

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizacja spotkań w celu prezentacji oferty
  • przygotowanie ofert handlowych oraz finalizacja procesu sprzedaży
  • nadzór działań związanych z realizacją cateringu
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych
  • umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę pełną ciekawych wyzwań
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności wraz z rozwojem firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prowizję zależną od wyników pracy

Z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyślij CV na adres: praca@fiesta.com.pl

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109