Społeczna odpowiedzialność

Nasza codzienna praca, to przede wszystkim świadoma i dobrze zorganizowana współpraca z dostawcami produktów, usług, budowanie miłych i przyjaznych relacji z Klientami a także dbałość o dobrą atmosferę i zadowolenie samych pracowników.

Wykonywane przez nas usługi cateringowe, są realizowane w oparciu o zachowanie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu, oraz ze szczególną dbałością o zachowanie czystości środowiska naturalnego. Przejawem naszej aktywności są różne działania: promowanie ekologii oraz użycie produktów sezonowych przy wykonywaniu posiłków. Dobór dostawców pośród firm w bliskiej lokalizacji. Realizując usługę, używamy specjalnych pojemników do przewożenia żywności, oraz w odpowiedni sposób utylizujemy resztki posiłków. Staramy się przygotowywać oraz sugerować Klientom odpowiednią ilość jedzenia, aby ograniczyć ilość pozostających po usłudze odpadków.

Przy zakupie napojów kierujemy się logiką doboru odpowiednich, biodegradowalnych opakowań, używając wielopaków.  Stosowana rzetelnie segregacja śmieci, umożliwia recykling.

Transport urządzeń oraz wyposarzenia cateringowego odbywa się sprawną i serwisowaną flotą, co ma znaczący wpływ na emisję spalin.

Realizując catering plenerowy, staramy się dbać o właściwy porządek zarówno w trakcie jak też po wykonanej usłudze, aby nie miało to negatywnego wpływu na lokalne środowisko.

Ważnym elementem jest serwowanie jedzenia na stałej zastawie bez użycia opakowań jednorazowych. Późniejsze mycie odbywa się z zachowaniem zasad higieny i w sposób ograniczający zużycie wody oraz z zastosowaniem odpowiednich środków.

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu