Blog Fiesta Catering
Oferta naszej firmy cateringowej

Fiesta Catering to firma cateringowa z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Podstawą naszej działalności są ludzie – posiadamy wyszkolony i zgrany sztab pracowników z szeroką wiedzą teoretyczną i praktyczną. Zapewniamy catering na każdą okazję, od wydarzeń biznesowych po prywatnie organizowane uroczystości. Oferujemy naszym klientom usługi cateringowe w Warszawie z najwyższej półki. Każdego z zamawiających traktujemy w sposób indywidualny.

Jak działamy w usługach cateringu?

Wszystko zaczyna się od stworzenia wizji cateringu na daną imprezę. Pod uwagę bierzemy nie tylko jedzenie, ale również wystrój danego miejsca, jak i dekorację stołu. Następnie dokładnie planujemy wykonanie całego zlecenia zgodnie z terminem wydarzenia. Jesteśmy niezwykle sprawnym i zorganizowanym zespołem – pod względem logistyki mamy zawsze wszystko dobrze rozplanowane. Nasz catering na imprezy obejmuje również uporządkowanie miejsca po zakończonej imprezie.

Nasze poszczególne usługi

Organizujemy profesjonalny catering na każdą okazję. Obsługujemy klientów biznesowych, jak i prywatnych. W zakresie naszych usług znajduje się zapewnienie cateringu na:

Polecamy zapoznać się z naszym portfolio, które stanowi najlepszy przykład tego, że pracujemy w sposób kreatywny, a do tego odznaczamy się dobrą organizacją.

Nasza oferta specjalna

Poza smakowitymi daniami w standardowym menu posiadamy również potrawy specjalne dla osób będących wegetarianami, weganami lub stosujących dietę wykluczającą. Jako profesjonalna firma cateringowa z Warszawy zawsze dokładnie dopasowujemy menu do oczekiwań zamawiającego. Posiadamy również nasze własne stanowisko z orzeźwiającymi wodami smakowymi i lemoniadami – ta opcja świetnie sprawdza się podczas letnich imprez na świeżym powietrzu.

Catering na każdą okazję

W naszej pracy nie boimy się wyzwań – jesteśmy w stanie zorganizować catering w każdych warunkach i to z gwarancją, że dania w pełni zadowolą kubki smakowe gości. Cechuje nas elastyczność – w ciągu kilkunastu lat działalności obsłużyliśmy imprezy na kilkaset osób, jak i niewielkie kameralne spotkania dla grona najbliższych. Doskonale znamy charakter poszczególnych rodzajów imprez, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasz catering dla firm  dopasowujemy nie tylko pod względem podawanych dań i oprawy, ale również obsługi. Zapewniamy sztab profesjonalnych oraz dyskretnych kelnerów i pracowników pomocniczych. Dzięki naszej ofercie impreza nabiera niepowtarzalnego charakteru, a każdy gość czuje się na niej nadzwyczaj swobodnie.

Wróć do bloga
Zapytaj o ofertę

* Wyrażenie zgody jest konieczne