PIKNIK – Catering plenerowy

Realizacja plenerowa w dowolnym miejscu.

To określenie nie jest przypadkowe, ponieważ ściśle wiąże się z naszą szeroką propozycją dla Państwa. Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu (własne meble cateringowe, namioty, podłogi, krzesła, ławy piknikowe), sprawnej i pojemnej flocie samochodowej, oraz mobilności wielu urządzeń kuchennych (stacje kuchenne, bary, kuchnie, grille), możemy zrealizować usługę cateringową w każdym miejscu Polski i nie tylko. Catering na Bemowie, a dokładnie na lotnisku Bemowo, catering w Krakowie, catering w Poznaniu, w szkole filmowej w Łodzi i wielu innych miastach, możemy niewątpliwie zaliczyć do naszych sukcesów organizacyjnych.

PIKNIK na kilkaset lub kilka tysięcy osób

Jeśli dysponujecie Państwo atrakcyjnym i wystarczającym miejscem na catering plenerowy czy też odpowiednio zadaszonym miejscem, my przyjeżdżamy przed realizacją i wspólnie ustalamy sposób zagospodarowania przestrzeni. Jeśli takie miejsce nie jest jeszcze wybrane, oferujemy Państwu wsparcie w tym zakresie. Proponujemy wszystkie dostępne miejsca w wybranej lokalizacji i staramy się dopasować je do charakteru wydarzenia oraz planowanego budżetu. Ciekawe i atrakcyjne miejsca są często mało rozpowszechnione, dlatego zapraszamy do składania zapytań abyśmy mogli wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

MENU piknikowe

Bogata oferta na dania grillowane: kurczak w sosie BBQ i tymianku, karkówka marynowana w miodzie, warzywa z balsamico i miętą a także propozycje tradycyjne: kiełbasa wiejska, kaszanka, pieczone ziemniaki, potrawy myśliwskie (bigos, grochówka). Duży wybór sałatek i dodatków, przekąsek zimnych: Sandwiche z musem z tuńczyka, czerwoną cebulą i kaparami, Tortilla z kurczakiem z jalapeno i salsą serową, oraz słodkie propozycje dla dorosłych i dzieci. Wśród oferty menu, są specjalne atrakcje kulinarne oraz propozycje orzeźwiające: stoisko z lodami, lemoniadą, stacja FIT  lub jedzenie street foodowe.

Zapraszamy do przesyłania zapytań:

sprzedaz@fiesta.com.pl

Kontakt

Al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa

Tel.: +48 22 862 93 75
Fax: +48 22 862 93 76
Tel. kom.: +48 509 777 721
Tel. kom.: +48 731 106 109

Formularz kontaktowy

captcha

Wszelkie prawa zastrzeżone Fiesta Catering

Menu