fiesta.com.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

LifestylePorady

Jak zaaranżować nowoczesne ściany w przedpokoju?

Jak zaaranżować nowoczesne ściany w przedpokoju?

Przedpokój to wizytówka każdego domu. To pierwsze miejsce, które widzą wszyscy, którzy nas odwiedzają. Jak zaaranżować nowoczesne ściany w przedpokoju?

Drewno w przedpokoju

Drewniane lamele to nowoczesne rozwiązanie, które szturmem wkroczyło do naszych mieszkań.

Deski lamelowe są przestrzenne. Montuje się je w odstępach, dzięki temu optycznie powiększają pomieszczenie. Wybierając lamele na nowoczesne ściany w przedpokoju można ułożyć je na krótszej ścianie. Warto zamontować je wtedy w poziomie, dzięki temu ściana będzie wydawała się dłuższa.

Montując lamele pionowo optycznie podwyższymy sufit. Przedpokój będzie wydawał się bardziej przestronny.

Drewniane lamele są idealne do przedpokoju, który będzie pomalowany na biało. Drewno ociepli optycznie mieszkanie. Warto również zamontować je w nowoczesnym wnętrzu, gdzie został wykorzystany beton architektoniczny na ścianie.

Panele 3D

Nowoczesne ściany w przedpokoju można również wykończyć używając paneli 3D. Mamy bardzo dużo możliwości. Panele mogą być wykonane z gipsu, poliuretanu, drewna czy płyty MDF.

Gipsowe panele 3D będą idealne, gdy wykorzystamy je w wąskim i długim przedpokoju. Trójwymiarowa budowa pomoże optycznie powiększyć przedpokój. Panele tapicerowane są idealne, by zrobić z nich oparcie nad siedziskiem, na którym zmieniamy buty. Są one eleganckie, miękkie i przyjemne w dotyku.

Warto pamiętać, że panele 3D często występują w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Dzięki temu można tworzyć barwne kompozycje, które będą jedyne w swoim rodzaju. Jest to również idealny sposób na wprowadzenie koloru do wnętrza.

Cegła na ścianie

Nowoczesne ściany w przedpokoju to również cegła, która może być zarówno czerwona, jak i biała.

Czerwona cegła, która zostanie połączona z białymi ścianami i jasną terakota będzie wyglądał niezwykle elegancko. Czerwony kolor ociepli wnętrze i sprawi, że będzie przytulniejsze.

Warto również pamiętać, że gdy znudzi nam się kolor czerwony można cegłę pomalować na biało. Biały kolor odbija światło, dzięki temu jest idealny do małych korytarzy. Takie wnętrze będzie minimalistyczne i surowe. Idealnie wpisze się w nowoczesny styl.

Fototapeta

Fototapeta to interesujący pomysł na nowoczesne ściany w przedpokoju oraz szybką i stosunkowo tanią metamorfozę.

Wybierając fototapetę do przedpokoju warto skoncentrować się na wzorach 3D, które pomogą optycznie powiększyć korytarz. Warto pamiętać, że takie wzory najpiękniej wyglądają, gdy oglądamy je z daleka. Dlatego świetnie będą pasowały do przedpokoju długiego i wąskiego. W takim korytarzu warto tapetę 3D powiesić na końcu korytarza.

Najpopularniejsze wzory tapet 3D to krajobrazy, które przedstawiają mosty, uliczki miast czy zielone miejsca. Warto również zwrócić uwagę na wzory geometryczne, które są abstrakcyjne i bardzo intrygujące.

Nowoczesne ściany w przedpokoju to dekoracja, która sprawia, że mieszkanie staje się charakterystyczne i wyjątkowe. Warto zadbać, by ściany nie były nudne. Czasy, gdy ściany wyłącznie malowano już dawno minęły. Teraz jest wiele innych, dużo bardziej interesujących propozycji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.