fiesta.com.pl

Blog tematyczny o lifestylu i poradach.

Porady

Spersonalizowane ręczniki z napisami – gdzie są stosowane?

Spersonalizowane ręczniki z napisami – gdzie są stosowane?

Spersonalizowane ręczniki z napisami to produkty, które cieszą się coraz większą popularnością. Są zamawiane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy, które wybierają personalizowane produkty w ramach prowadzenia działań marketingowych. Sprawdź poniżej, kiedy najczęściej wybierane są ręczniki z napisami.

Ręczniki z haftem jako wyjątkowy prezent

Ręczniki to praktyczne i często kupowane prezenty. Warto podkreślić swoją sympatię do osoby obdarowywanej, wybierając ręczniki z haftem. Można na nich nadrukować dowolny napis lub dedykację. Na ręczniku mogą znaleźć się inicjały lub ważna data.

Haft nanoszony jest na ręcznik komputerowo, dzięki temu jest trwały i wyraźny.

Firmowe logo na ręcznikach

Spersonalizowane ręczniki z napisami chętnie wybierają także właściciele hoteli i restauracji. Tam piękne ręczniki z logo i nazwą obiektu będą doskonałą wizytówką. Podkreślą prestiż miejsca i jego charakter.

Z ręczników z logo korzystają również salony fryzjerskie, barberskie i kosmetyczne. Personalizowane filiżanki, czy ręczniki świadczą o tym, że właściciele dbają o szczegóły. To pozytywnie wpłynie na wizerunek salonu w oczach klientów. Z tych samych powodów wybierają je właściciele gabinetów odnowy i rehabilitacji.

Ręczniki dla szkół i przedszkoli

Ręczniki z obrazkiem lub imieniem i nazwiskiem dziecka kupują również rodzice do szkolnych i przedszkolnych wyprawek dla swoich dzieci. Czasem to same placówki zamawiają małe ręczniki dla swoich podopiecznych z logiem lub motywem przewodnim, który jest dla nich charakterystyczny.

Personalizowane ręczniki jako nośnik reklamy

Ręczniki z logo firmy wybierają również producenci kosmetyków. Czasem dołączają je do swoich produktów w ramach szerszych działań marketingowych.

Duże plażowe ręczniki z własnym logo wybierają producenci specyfików do opalania, ale także biura podróży. Dobrej jakości ręczniki mogą być doskonałym nośnikiem reklamy. Nie jest bowiem tajemnicą, że klienci lubią reklamowe gadżety, które są przydatne i trwałe.

W wielu firmach, które obdarowują pracowników prezentami, wybór pada na praktyczne gadżety z logo. Wśród nich znajdują się między innymi ręczniki.

Ręczniki to produkty, które są powszechne. Mogą być praktycznym prezentem dla każdego. Te używane w miejscach publicznych, np. hotelach lub miejscach pracy, bardzo często mają nadruk. W ten sposób można podkreślić dbałość o szczegóły, ale nie tylko: to jednocześnie jeden ze sposobów na to, by zapobiec kradzieżom.

Ponadto warto pamiętać o tym, że haft komputerowy to prosta metoda na to, by ze zwykłego ręcznika zrobić wyjątkowy prezent lub nadać mu wartość reklamową.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij